واحد فروش : ۸۸۷۴۲۰۷۴ - ۰۲۱
واحد پشتیبانی: ۸۸۴۵۷۲۲۳ - ۰۲۱
انتخاب زبان : English

پیگیری پشتیبانی

برای پیگیری روند پشتیبانی محصول خود و نمایش مرحله ای که درخواست شما در آن می باشد . ابتدا شماره رسید برگ رسید خود را وارد نموده و بروی دکمه پیگیری کلیک نمایید. در صورتیکه نیاز به کمک بیشتر و یا سئوال دیگری در این ارتباط دارید ، بخش پشتیبانی آمده کمک به شما بازدید کننده محترم میباشد.

مقالات آموزشی

AC DRIVE یا اینورتر

دستگاه AC DRIVE یک کنترلر موتورهای الکتریکی است که با داشتن امکان ایجاد تغییر در فرکانس برق ورودی به موتور آن را بصورت دلخواه راهبری میکند . این کنترل کننده به نام های دیگری نیز نامیده میشود مانند: VARIABLE FREQUENCY DRIVE یا  VFD VARIABLE SPEED DRIVE ADJUSTABLE SPEED DRIVE ADJUSTABLE FREQUENCY...

جدیدترین محصول


خبرنامه

بازدید کننده محترم ، در صورتی که تاکنون عضو خبرنامه شرکت آرا تجهیز سیستم نشده اید میتوانید از طریق تکمیل فرم روبرو عضو شوید. جهت عضویت در خبرنامه ، در قسمت اول نام و نام خانوادگی خود را و در قست دوم نام شرکت خود را یا شرکتی که در آن مشغول به فعالیت هستید را بنویسید و سپس آدرس پست الکترونیک خود و شماره موبایل را بدرستی وارد نمایید. با تکمیل این فرم آخرین اطلاعات شرکت ، آخرین تولیدات ، اخبار نمایشگاههای داخلی و خارجی ، نمایندگی های فروش محصولات در داخل و خارج برای شما به صورت پست الکترونیک و یا پیامک ارسال خواهد شد .